Patarimai išsausėjusiai odai

Patarimai išsausėjusiai odai
Įprasta įpusėjus rudeniui sulaukti žinučių su klausimais apie paūmėjusią odos problemą – išsausėjusią odą. Ne tik veido, bet ir kūno oda susiduria su šiuo nemaloniu reiškiniu, tad dalinamės pagrindiniais akcentais, kurie padės sumažinti odos sausrą 🔥
💦Drėkink. Įtrauk į odos rutiną kosmetikos produktus, tokius kaip drėkinamieji kremai ar serumai, aliejiniai koncentratai. Jie pripildo išsausėjusią odą drėgmės, padeda sumažinti tempimo jausmą.
🫧Švelniai valyk. Venk stiprių valymo priemonių, kurios gali dar labiau išsausinti odą. Naudodama švelnias valymo priemones gali išvengti odos sudirgimo ir nemalonios sausros.
💧Palaikyk drėgmę ten, kur praleidi daugiausia laiko. Venk intensyviai kaitinti šildytuvais aplinką, kurioje esi. Idealu, jei naudosi drėkintuvą.
❗️Mažink karštų dušų kiekį. Karštas vanduo gali išsausinti odą, todėl stenkis naudoti kontrastinius dušus, venk perkaitimo.
🍓Sveika mityba ir hidratacija. Gerk pakankamai vandens ir stenkis į savo mitybą įtraukti daugiau vaisių ir daržovių, kurie gali padėti palaikyti tinkamą odos drėgmės lygį iš vidaus.
🆘Konsultacija su specialistu. Jei peržiūrėjusi savo įpročius ir juos pakeitusi vis dar susiduri su šią problema, nelauk ir pasitark su dermatologu ar kosmetologu.
Įsiklausyk į odos siunčiamus signalus, neleisk odai jausti diskomforto! 🔥