Kaip efektyviai naudoti kremą su SPF?

Kaip efektyviai naudoti kremą su SPF?

Naudojant kremą su SPF svarbu laikytis tam tikrų taisyklių ir gudrybių, kad užtikrintum kiek įmanoma maksimalų apsaugos nuo saulės poveikio efektą. Štai keli patarimai, kaip naudoti kremą su SPF:

  1. Užtikrink tepamą kiekį: tam, kad apsauga nuo saulės veiktų, ekspertai ir dermatologai rekomenduoja vienam kvadratiniam odos centimetrui naudoti maždaug du miligramus priemonės su SPF, t. y. 1 arbatinį šaukštelį.
  2. Naudok kasdien išeinant į lauką: kremas su SPF turėtų būti naudojamas kasdien, net jei saulę dengia debesys. Rekomenduojama tepti kremą 15–30 min., prieš išeinant į lauką, kad jis galėtų įsigerti į odą.
  3. Ne tik veidui, bei ir kūnui: jei atostogauji ar ilgą laiką leidi lauke, nepamirškite, kad ne tik veido, bet ir kūno oda turi būti tinkamai apsaugota nuo kenksmingų saulės spindulių.
  4. Papildoma apsauga: net ir naudojant kremą su SPF venk ilgo buvimo saulėje. Papildomai denk veidą kepure ar skrybėle, kūno odą saugok uždarais, tačiau lengvais ir judesių nevaržančiais natūralaus audinio rūbais.
  5. Kombinuokite su kita kosmetika: jei papildomai savo odos rutinoje naudoji makiažą, rinkitės dekoratyvinę kosmetiką su SPF. Tai gali būti mineralinė pudra, kreminė pudra, kitos maskuojamosios kosmetikos priemonės.
  6. Atidžiai perskaityk etiketes: renkantis kosmetikos priemonę su SPF, įsitikink, kad tai būtų plataus spektro apsauga, sauganti nuo abiejų tipų UV spindulių: UVA ir UVB.

Atmink, kad kremas su SPF yra svarbus ištisus metus. Saulės apsaugos priemones verta įtraukti jį į savo kasdienę odos priežiūros rutiną. Tinkamai naudojama apsauga nuo saulės gali sumažinti tikimybę išvengti odos susirgimų, priešlaikinio senėjimo, pigmentinių dėmių.