Kosmetikos dirbtuvės

RAZALIJA kosmetika gimė ilgametes vaistininkystės tradicijas puoselėjančioje vienoje seniausių vaistinių šiaurės Lietuvoje. Iki šių dienų „Valerijono“ vaistinė žymi savo veikla: vaistų gamyba, išskirtiniais produktais sveikatai ir grožiui, provanso stiliaus vegetariška arbatine ir įkurtu visuomeniniu vaistininkystės muziejumi.  

2013 metais vaistinėje oficialiai buvo pradėta gaminti natūrali kosmetika, kuri šiandien jau yra apdovanota 4 aukso medaliais.

Vaistininkių žiniomis ir rankų darbu pagrįsta kosmetikos gamyba įdomi savo specifika ir holistiniu požiūriu, natūralumo filosofija.

Kiekviena gali išmokti pasigaminti natūralų kosmetikos gaminį, tereikia teisingų ir tinkamų žinių.

Maloniai kviečiame kompanijas domėtis natūralia kosmetika, sveikatingumu ir gera savijauta į dirbtuves!

Kaip vyksta užsiėmimas?

Pirmoje programos dalyje susipažinsi su 8 rūšių (alyvuogių, migdolų, sezamo, kokoso, nakvišų, erškėtuogių ir kt.) aliejais, paragausi kiekvieno jų rūšį, sužinosi apie jų naudą sveikatai.

Antroje programos dalyje stebėsi, kaip vaistininkė ir kosmetikos kūrėja gamina natūralios sudėties kremą, ir su specialisto pagalba išmoksite pasigaminti jį patys.

Kremų gamybai naudojamos tik natūralios medžiagos, pagrindinis komponentas yra ekologiškas šalto spaudimo aliejus. Supažindinama su kosmetikos ingredientų naujovėmis.

Trumpai būsi supažindinta ir su eterinių aliejų savybėmis bei nauda.
Kiekvienam iš programos dalyvių dovanosime šviežiai pagaminto kremo (indelyje – 30 g).

kosmetikos dirbtuvės

Edukacinės programos pabaigoje būsite pakviesti aplankyti vaistinėje įkurtą vaistininkystės muziejų, kuriame išvysite atkurtą senovinės vaistinės fragmentą, susipažinsite su žymiausiais muziejaus eksponatais.

TRUKMĖ: ~1,5–2 val.
KAINA: 18 Eur – suaugusiems asmenims, 15 Eur – senjorams, studentams.

Minimali kaina grupei: 140 Eur.

Edukacinėje programoje gali dalyvauti iki 20 asmenų.

Vieta: „Valerijono“ arbatinė (Vilniaus g. 173-4).

Registracija telefonu +370 41 520 738.

 

Daugiau edukacinių programų, kurias organizuoja „Valerijono“ vaistinė rasi: https://valerijonas.lt/edukacija/