Nenuplaunamas micelinis vanduo

Micelinis vanduo
Mėgstame kurti produktus, kurių nereikia nuplauti 🥰
Ne vien dėl to, kad skatiname nuosaikesnį požiūrį į veido odos priežiūrą.
Kosmetika turi būti lyg antra oda. Ją turi būti lengva naudoti: tepti, įmasažuoti, tapšnoti, palikti įsigerti. Ji turi nešti tik teigiamą naudą ir būti draugiška Gamtai. 🌿
 
💦Micelinis vanduo – vienas pirmųjų mūsų iššūkių, kuriuo siekėme sukurti nenuplaunamą valomąjį produktą, kuris ne tik gaivintų, valytų, drėkintų, bet ir paskatintų kitų kosmetikos gaminių veikimą, pvz., veido serumų ar kremų. 🤩
 
O tam, kad micelinio vandens nereiktų nuplauti, jo sudėtis turi būti itin švelni ir rūpestinga veido odai. 🥰
Kuo išskirtinis RAZALIJA micelinis vanduo? 

Micelinis vanduo, kurio sudėtyje yra ekologiškų ir natūralios kilmės ingredientų, švelniai valo viso veido nešvarumus ir makiažą. Hialurono rūgštis, glicerinas, alavijas ir pantenolis gaivina, drėkina ir ramina odą. Rekomenduojama užlašinti ant vatos diskelio ir švelniais judesiais nuvalyti akių ir veido sritį, nenuplauti.
Poveikis odai: sudrėkinta, gaivi ir nuvalyta viso veido oda.

Šio micelinio vandens nereikia nuplauti. Jo sudėtyje yra švelni plaunamoji medžiaga dinatrio kokoilglutamatas (disodium cocoyl glutamate) – tai ploviklis, gaunamas iš kokoso ir gliutaminės rūgšties. Tai saugi ir draugiška alternatyva agresyviems plovikliams, kurie gali sausinti ir dirginti veido odą.

Po micelinio vandens rekomenduojame rinktis kitas kosmetikos priemones. Oda bus paruošta tolesnei veido odos rutinai: serumams, kremams, vaiko kaukėms.