Kodėl svarbi stabili vitamino C forma kosmetikoje?

Kodėl svarbi stabili vitamino C forma kosmetikoje?
Švystelėjant vis daugiau saulės šviesos oda pasisveikina ir su UV spindulių didėjančia grėsme. 
Skambiai linksniuojamas vitaminas C kosmetikos produktų sudėtyje žada skaisčią odą ir prevenciją nuo pigmentinių dėmių. Tačiau tam, kad pažadai išsipildytų su kaupu, labai rekomenduojame būti atidžiai ir domėtis produktų sudedamųjų dalių sąrašu (INCI) ir rinktis tik kokybiškus produktus
Kodėl kosmetikos priemonėje naudinga ieškoti stabilios vitamino C formulės (INCI Sodium Ascorbyl Phosphate)?
Stabilus vitaminas C kosmetikoje ilgiau išlieka veiklus ir efektyvus, kitaip nei natūralus vitaminas C, vadinamas askorbo rūgštimi. Pastarasis kosmetikos produkto sudėtyje skyla ir neturi jokio poveikio Tavo odai. O juk pažadais Tavo oda nespindės!
Taigi kuo naudingas stabilus vitaminas C? 
  • išlaiko savo formą ir naudą visą produkto galiojimo laiką,
  • pasižymi antioksidacinėmis savybėmis – apsaugo odą nuo laisvųjų radikalų pažeidimų,
  • gerina kolageno sintezę,
  • gali padėti padidinti drėgmės kiekį,
  • šviesina pigmentines dėmes.
Stabilus vitaminas C yra jautrus šviesai, temperatūros pokyčiams. Todėl svarbu, kad kosmetikos produktas su vitaminu C turėtų būti laikomas tinkamose kosmetikos pakuotėse, kad būtų apsaugotas nuo šviesos.
Taip pat papildyk organizmą vitaminu C iš vidaus, vartok daugiau vaisių ir daržovių, kuriuose gausu šio antioksidanto.
Būk atidi, būk reikli kosmetikos sudėčiai. Tavo oda atsidės su kaupu.
Kokiuose RAZALIJA produktuose gali rasti stabilaus vitamino C?
Kaukės sudėtyje esantys šilko peptidai švelnina ir glotnina viso veido odą, rudųjų dumblių ir alavijo ekstraktai bei natūralus biopolimeras giliai ją drėkina. Vitaminas C pasižymi antioksidacinėmis savybėmis. Sudėtyje esantys komponentai efektyviai atstatys odos drėgmę, suteiks viso veido odai švelnumo ir glotnumo.

Ši kaukė – puiki prevencija prieš odos išsausėjimą ir tempimo jausmą. Suteikia malonaus glotnumo, švelnumo. Rekomenduojame ją naudoti po prausimosi balansuojamuoju prausikliu. Kaukę naudoti ant švarios veido odos 1 ar 2 kartus per savaitę. Nenuplauti.

Jei oda ypač kenčia nuo sausumo ir įkyraus tempimo jausmo, kuris lydi ilgą laiką, rekomenduojame rinktis intensyvųjį veido kremą-kaukę LIFTING.

Tinka viso veido odai, taip pat ir paakiams. 

 

Šviesinamasis veido kremas su vitaminu C

Kremo sudėtyje esantys jūros dumbliai ir natūralūs augaliniai ekstraktai suteikia odai spindesio ir skaistumo. Vitaminas C pasižymi antioksidaciniu ir depigmentaciniu poveikiu, gali padėti suaktyvinti kolageno gamybą ir sulėtinti odos senėjimo procesus.

Tepti ant švarios ir drėgnos veido odos 1 ar 2 kartus per dieną. Odos elastingumui sustiprinti rekomenduojama naudoti pasirinktą „Razalija“ serumą.

Cywhite G – biomimetiniai peptidai (identiški žmogaus organizmo peptidams) iš jūros dumblių Cystoseira tamariscifolia. Šie dumbliai yra veikiami įvairaus intensyvumo šviesos, kuri keičiasi atoslūgio metu ir įvairiuose vandens gyliuose, ši irizacija (savybė atspindėti šviesą vaivorykštės spalvomis) leidžia pagerinti aplinkos šviesos sklaidą chloroplastams.

Pagrindinės savybės: kontroliuoja melogenezę, aktyvuoja melonosomų (kur vyksta melanino biosintezė) sustabdymą.

RAYKAMI – kilęs iš japoniško augalo, vadinamo Artemisia capillaris (kietis). Tai tradicinis japonų augalas, auginamas pagal protėvių metodą Širakami regione (Šiaurės Japonijoje), kuris taip pat tiesiogiai atitinka dabartinius su ekologiniu ūkininkavimu susijusius apribojimus.

Kadangi jame yra daug polifenolių, Raykami sugeba slopinti radiacijos sukeltas oksidacijos-redukcijos pasekmes, neutralizuoti dermoje ir epidermyje sukeltą uždegimą, taip pat laisvųjų radikalų sukeliamą ląstelių pažeidimą.

Raykami apsaugo dermą ir epidermį nuo baltymų karbonilinimo (anglies molekulės keičia odos baltymus) procesų, kuriuos sukelia UV spinduliai ir (arba) HEV (mėlynų ekranų) šviesos.

Neurolight. 61 G – vandens pagrindu išgautas ekstraktas iš jūroje augančio augalo Pancratium maritimum (lt. jūros narcizas, smėlio lelija). 

Pagrindinės savybės: slopina melanino sintezę ir perdavimą į viršutinius odos sluoksnius, pasižymi depigmentaciniu poveikiu, neleidžia ryškėti jau atsiradusioms pigmentinėms dėmėms.

Sodium ascorbyl phosphate (vitaminas C) pasižymi antioksidacinėmis savybėmis, neutralizuoja odą žalojančius laisvuosius radikalus, skatina kolageno gamybą, turi antibakterinių savybių.

Soligel – biopolimeras, išgautas biotechnologijų būdu iš saulėgrąžų šaknyse esančių bakterijų Rhizobia.  Veikia kaip vandens rezervuaras, pritraukia vandenį ir efektyviai sulaiko drėgmę, neleidžia odai dehidratuoti.

Pagrindinės savybės: slopina neigiamą aplinkos šviesos (UV ir HEV) poveikį, pasižymi skaistinamosiomis savybėmis, gali padėti sumažinti odos uždegimus.